Home
ESA Messtechnik GmbH
... přímo na míru !

Série Traveller

Naše systémy pro záznam měřených dat řady Traveller dodáváme v současnosti ve dvou stupních vybavenosti. Oba představují počítačem podporované systémy měřících zesilovačů, které se výborně hodí k záznamu a vyhodnocení staticky a dynamicky proměnných měřených veličin.

Základním modelem, výkonným a stále velmi ekonomickým, je Traveller CF - systém, vybavený pamětí Flash a odpovídající nejvyšším nárokům nejen na hardware a software, ale i na komfort při měření a jeho flexibilitu.

Řada Traveller byla v roce 2002 rozšířena o novou verzi, určenou speciálně pro statická a kvazistatická měření, Traveller Static. Také u tohoto provedení byl cíl vývoje, "vysoká výkonnost při nízkých investičních nákladech", úspěšně dosažen.

Přenosný bateriový měřící osmikanálový můstek Traveller StrainMaster je ideální pro jednoduchá měření v terénu s možností připojení na PC

Instalační tester Traveller StrainMaster SGIT je jednokanálový kompaktní bateriový systém pro kontrolu správnosti instalace tenzometrů a přesná statická tenzometrická měření v terénu.

ESA Messtechnik GmbH · Husitská 14 · 612 00 Brno
E-mail